EcoFlow Dodatkowa bateria do stacji DELTA Pro (Extra Battery) *Zadzwoń 500 005 041*

EcoFlow Dodatkowa bateria do stacji DELTA Pro (Extra Battery) *Zadzwoń 500 005 041*

Cena: 13999,00 zł
Koszty wysyłki od 12 zł
niedostępny

Kontakt z opiekunem produktu:

Bartłomiej Staniec

mail: bstaniec@fotorimex.pl

tel: 500 005 041Zwiększ wydajność stacji zasilania DELTA Pro do 7,2 kWh lub 10,8 kWh. Dopasuj pojemność do swoich potrzeb.

Inteligentne rozwiązania w dodatkowym zapasie energii.
Inteligentna dodatkowa bateria DELTA Pro korzysta ze wszystkich metod ładowania dostępnych w DELTA Pro, w tym trybie ładowania 6500W MultiCharge. Oznacza to, że możesz ładować moduły w dowolnym miejscu i czasie, o ile dodatkowa bateria jest podłączona do DELTA Pro. Po podłączeniu ładują się i rozładowują jednocześnie, utrzymując procentowy poziom naładowania baterii w obu jednostkach.

Wydajne ogniwa!
Inteligentna bateria do Delty Pro wyposażona jest w ogniwa LFP ( litowo-żelazowo-fosforanowe) z 6500 cyklami ładowania, co oznacza, że ​​możesz używać jej przez wiele lat. System zarządzania baterią EcoFlow zapewnia analizę i regulację napięcia, prądu i temperatury w czasie rzeczywistym. Ten unikalny mechanizm ochrony sprawia, że ​jest to niezawodne narzędzie.

Ze względu na gabaryt i wartość przedmiotu zamówienie realizowane jest tylko za przedpłatą, a wysyłka realizowana jest bezpośrednio z magazynu dystrybutora na terenie PolskiWaga : 38 kg
Wymiary : 63,5x 28,5 x 41,6 cm
Pojemność akumulatora : 3600Wh/3,6 kWh
Typ akumulatora : LFP
Certyfikaty : UL CE FCC ROHS Telec
Żywotność akumulatora :
6500 cykli ładowania do poziomu 50%
3500 cykli ładowania do poziomu 80%
Dodaj komentarz do
Wpisz "abrakadabra" w pole obok:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Oblicz Ratę

* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.

Aparaty Cyfrowe, Canon, Case Logic, Kodak, Lowepro, Nikon, Panasonic, Pentax, Samsung, Sandisk, Sigma, Sony pamięci flash sandisk, flash sandisk, pamięci sandisk, cyfrówki Pentax, body Pentax, pentax obiektywy, aparaty cyfrowe pentax, cyfrówki Kodak, aparaty cyfrowe kodak, cyfrówki Nikon, Nikon body, lustrzanka nikon, aparaty cyfrowe nikon, cyfrówki Sony, Sony body, lustrzanka sony, aparaty cyfrowe canon, cyfrówki Canon, Canon body, lustrzanka canon, obiektywy canon, aparaty cyfrowe sony, cyfrówki Sigma, Sigma body, Sigma obiektywy, lustrzanka Samsung, body Samsung, kompakty Panasonic, cyfrówki Panasonic, torby Case Logic, pokrowce Case Logic, plecaki Case Logic, torby Lowepro, plecaki Lowepro, pokrowce Lowepro, pokrowce Delsey, obiektywy Tamron,