QPAD QH-85 (biała wersja)

QPAD QH-85 (biała wersja)

Cena: 399,00 zł
Koszty wysyłki od 12 zł
niedostępny

Zestaw słuchawkowy dla graczy PREMIUM QPAD QH-85 (wersja biała)
Producent: QPAD; Kod produktu: GSLQPQH85WH

Dźwięk sukcesu. Słuchawki QPAD QH-85 wprowadzają jakość Hi-Fi do świata gier.

Wprowadzając na rynek nowy zestaw słuchawkowy QH-85, poszerzamy naszą ofertę PREMIUM o sprzęt dający nowe doświadczenie –jakość HiFi w grach!

Nie ma nic tak fantastycznego ja uczucie zanurzenia się w głębi świata swojej ukochanej gry. Granie to doświadczenie audio-wizualne, a wielu graczy uważa, że dźwięk we współczesnych grach odgrywa o wiele większą rolę niż grafika, tworząc magię i atmosferę gry. My w QPAD także wyznajemy tę zasadę i dlatego stworzyliśmy dwa nowe zestawy zdolne przenieść najwyższej jakości dźwięk Hi-Fi, połączony z wysoką jakością wykonania i doskonałą ergonomią.

Wielu graczy tak bardzo skupiło się na wizualnych aspektach grania, że całkowicie zapomnieli o dźwięku. Nie rzadko spotykamy się z sytuacją, gdzie gracz wydał ogromne pieniądze na wydajny komputer, z super szybką kartą graficzną, wydajnym procesorem i ogromną ilością pamięci. Podłączył do niego drogi monitor i inne akcesoria, lecz całkowicie zignorował dźwięk, podłączając zwykłe słuchawki, tym samym pozbawiając siebie pełni odczuć jakie przygotowali dla niego twórcy gry w swoich studiach dźwiękowych. Jakość dźwięku ma ogromne znaczenia dla obioru otoczenia gry oraz dla skali przyjemności jaką czerpiemy z grania, a tylko dobre słuchawki pozwalają nam w pełni zatopić się w wirtualnym świecie.

Dźwięk to nie tylko intensywność naszych doznań w grze. Wysokiej jakości dźwięk pozwala nam także osiągnąć przewagę nad przeciwnikami, szczególnie w grach online. Wysokiej jakości słuchawki posiadają dźwięk, pozwalający bez przeszkód wyłonić z otocznia nawet najcichsze dźwięki generowane przez przeciwnika, takie jak kroki, przeładownie broni czy dźwięki interakcji z otoczeniem. Przy tak wysokiej jakości dźwięku bez problemu jesteśmy w stanie odgadnąć z której strony dobiega dźwięk oraz w jakiej odległości od nas znajduje się przeciwnik. Wielu profesjonalnych graczy w gry zespołowe podkreśla, iż obecnie słuchawki stały się dla nich najważniejszym elementem zestawu do grania. To właśnie dźwięki otocznia mają największy wpływ na podejmowane decyzje taktyczne.

Wszystkie niuanse dźwiękowe, które wychwycisz dzięki nowym słuchawkom PAD QH-85 to nie tylko wejście w magiczny świat dźwięku HiFi, to także szansa na poprawienie swoich wyników w większości gier online. QH-85 to także najwyższej jakości mikrofon, który sprawi, że twoi koledzy z drużyny będą słyszeć twój głos z krystaliczną wręcz czystością.

QH-85 to otwarta konstrukcja muszli z naturalną i czystą reprodukcją dźwięku w całym zakresie częstotliwości. Otwarta konstrukcja pozwala na zachowanie słyszalności otoczenia, co doskonale sprawdza się w warunkach domowych bądź podczas obsługi urządzeń mechanicznych – nie tracimy kontaktu z otoczeniem. Do grania w środowisku z dużym natężeniem hałasu zalecamy model z zamkniętymi muszlami – QH-90.

Kluczowe właściwości:

-Standard Hi-Fi z membranami o średnicy 53mm zapewniającymi najwyższej jakości dźwięk
-Pasmo przenoszenia: 15-25.000Hz
-Odpinany mikrofon, dzięki czemu słuchawki można używać jako muzyczne
-Wytrzymała i sztywna konstrukcja aluminiowa
-Pałąk wyściełany super miękką skórą oraz muszle wykończone welurem dla zapewniana komfortu nawet przy wielogodzinnym graniu
-Otwarta konstrukcja zapewniająca kontakt z otoczeniem

Specyfikacja techniczna:

Typ głośnika: Dynamiczny Ø53mm
Konstrukcja: Otwarta
Pasmo przenoszenia: 15Hz-25KHz
Impedncja: 60 Ω
Ciśnienie akustyczne: 92dB±3dB
Zniekształcenia harmoniczne: < 2%
Moc wyjściowa: 250mW
Kształt kapsuły słuchawkowej: Pełna, eliptyczna
Tłumienie otoczenia: Około 10 dBA
Ucisk pałąka: 5 N
Masa z mikrofonem i kablem: 350g
Długość i typ kabla: 1m + przedłużacz 2m + 10cm iphone
Connection: Mini Jack (3.5mm)

MIKROFON
Typ:
pojemnościowy
Chrakterystyka kierunkowości: Kardioidalna
Impedancja: ≤2.2 kΩ
Pasmo przenoszenia: 20 – 20,000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne: 2% at f = 1 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne: 105dB SPL (THD≤1.0% at 1KHz)
Wyjście: -39±3dB
Długość pałąka mikrofonu: 150mm
Średnica kapsuły: Ø6*5mm
Połącznie: Mini Jack (3.5mm)

Gwarancja: 24 miesiące
Dodaj komentarz do
Wpisz "abrakadabra" w pole obok:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Oblicz Ratę

* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.

Aparaty Cyfrowe, Canon, Case Logic, Kodak, Lowepro, Nikon, Panasonic, Pentax, Samsung, Sandisk, Sigma, Sony pamięci flash sandisk, flash sandisk, pamięci sandisk, cyfrówki Pentax, body Pentax, pentax obiektywy, aparaty cyfrowe pentax, cyfrówki Kodak, aparaty cyfrowe kodak, cyfrówki Nikon, Nikon body, lustrzanka nikon, aparaty cyfrowe nikon, cyfrówki Sony, Sony body, lustrzanka sony, aparaty cyfrowe canon, cyfrówki Canon, Canon body, lustrzanka canon, obiektywy canon, aparaty cyfrowe sony, cyfrówki Sigma, Sigma body, Sigma obiektywy, lustrzanka Samsung, body Samsung, kompakty Panasonic, cyfrówki Panasonic, torby Case Logic, pokrowce Case Logic, plecaki Case Logic, torby Lowepro, plecaki Lowepro, pokrowce Lowepro, pokrowce Delsey, obiektywy Tamron,