APPLE iPhone 4s 16GB biały UK

APPLE iPhone 4s 16GB biały UK

Cena: 2198,00 zł
Koszty wysyłki od 15 zł
Produkt niedostępny

iPhone bez blokady udostępnia wszystkie funkcje bez zobowiązań wynikających z umowy. Można aktywować go i używać w dowolnie wybranej obsługiwanej sieci komórkowej GSM. Telefony iPhone 4 i iPhone 4S bez blokady nie działają w sieciach CDMA.

iPhone bez blokady jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nie chcesz wiązać się wieloletnią umową z operatorem lub wolisz korzystać z usług operatora lokalnego podczas podróży zagranicznych. Telefon nie zawiera karty SIM, dlatego będziesz potrzebować aktywnej karty SIM od dowolnego ze zgodnych operatorów sieci GSM na świecie. Żeby uruchomić iPhone’a, wystarczy włożyć kartę SIM do jego gniazda i włączyć telefon, naciskając i przytrzymując przez kilka sekund przycisk włączania/wyłączania. A następnie skonfigurować iPhone’a, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Sieci komórkowe i bezprzewodowe
- Telefon do użycia na całym świecie
- UMTS/HSDPA/HSUPA (850, 900, 1900, 2100 MHz);
GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
- Wi-Fi 802.11b/g/n (802.11n tylko w paśmie 2,4 GHz)
- Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 4.0
- Lokalizacja
- Assisted GPS
- Kompas cyfrowy
- Wi-Fi
- Sieć komórkowa

Wyświetlacz
- Wyświetlacz Retina
- Panoramiczny wyświetlacz dotykowy Multi-Touch o przekątnej 3,5 cala
- Rozdzielczość 960 na 640 pikseli przy 326 pikselach na cal
- Kontrast 800:1 (typowo)
- Jasność maksymalna 500 cd/m2 (typowo)
- Odporna na odciski palców powłoka oleofobowa, z przodu i z tyłu
- Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków

Kamera, zdjęcia i wideo
- 8-megapikselowa kamera iSight
- Panorama
- Nagrywanie wideo, HD (1080p) do 30 klatek na sekundę z dźwiękiem
- Automatyczne ustawianie ostrości
- Ustawianie ostrości stuknięciem
- Wykrywanie twarzy na zdjęciach
- Lampa błyskowa LED
-Stabilizacja obrazu wideo
- Zdjęcia w jakości VGA i nagrywanie wideo z częstotliwością do 30 klatek na sekundę za pomocą kamery z przodu urządzenia
- Automatyczne dodawanie geoznaczników do zdjęć i plików wideo

Zasilanie i bateria
- Wbudowana akumulatorowa bateria litowo-jonowa
- Ładowanie przez przewód USB podłączony do komputera lub przez zasilacz
- Czas rozmowy: do 8 godzin w sieci 3G, do 14 godzin w sieci 2G (GSM)
- Czas gotowości: do 200 godzin
- Używanie Internetu: do 6 godzin w sieci 3G, do 9 godzin w sieci Wi-Fi
- Czas odtwarzania wideo: do 10 godzin
- Czas odtwarzania dźwięku: do 40 godzin

Odtwarzanie dźwięku
- Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 000 Hz
- Obsługiwane formaty audio: AAC (od 8 do 320 kb/s), Protected AAC (ze sklepu iTunes Store), HE-AAC, MP3 (od 8 do 320 kb/s), MP3 VBR, Audible (formaty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX i AAX+), Apple Lossless, AIFF i WAV
- Możliwość skonfigurowania maksymalnego poziomu głośności

Telewizja i wideo
- Reprodukcja przez AirPlay na urządzenie Apple TV w rozdzielczości 720p
- Reprodukcja wideo i wyjście wideo: do 1080p przez przejściówkę cyfrowego AV firmy Apple lub przejściówkę VGA firmy Apple (przejściówki są sprzedawane osobno)
- Wyjście wideo: formaty 576p i 480p przez kabel składnikowego AV Apple; formaty 576i i 480i przez kabel zespolonego AV Apple (kable są sprzedawane osobno)
- Obsługiwane formaty wideo: wideo H.264 do 1080p przy 30 klatkach na sekundę, High Profile, poziom 4.1, z dźwiękiem AAC-LC do 160 kb/s, 48 kHz, dźwięk stereofoniczny w formatach .m4v, .mp4 i .mov; wideo MPEG-4 do 2,5 Mb/s, 640 na 480 pikseli, 30 klatek na sekundę, Simple Profile z dźwiękiem AAC-LC do 160 kb/s na kanał, 48 kHz, dźwięk stereofoniczny w formatach .m4v, .mp4 i .mov; Motion JPEG (M-JPEG) do 35 Mb/s, 1280 na 720 pikseli, 30 klatek na sekundę, dźwięk w formacie ulaw, dźwięk stereo PCM w formacie .avi

Słuchawki
- Słuchawki Apple z pilotem i mikrofonem
- Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do
20 000 Hz

Obsługiwane załączniki poczty e-mail
.jpg, .tiff, .gif (obrazy); .doc i .docx (Microsoft Word); .htm i .html (strony WWW); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Preview i Adobe Acrobat); .ppt i .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (tekst); .rtf (tekst sformatowany); .vcf (informacje kontaktowe); .xls i .xlsx (Microsoft Excel)

Czujniki
- Żyroskop trójosiowy
- Przyspieszeniomierz
- Czujnik zbliżeniowy
- Czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dodaj komentarz do
Wpisz "abrakadabra" w pole obok:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Oblicz Ratę

* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.

Aparaty Cyfrowe, Canon, Case Logic, Kodak, Lowepro, Nikon, Panasonic, Pentax, Samsung, Sandisk, Sigma, Sony pamięci flash sandisk, flash sandisk, pamięci sandisk, cyfrówki Pentax, body Pentax, pentax obiektywy, aparaty cyfrowe pentax, cyfrówki Kodak, aparaty cyfrowe kodak, cyfrówki Nikon, Nikon body, lustrzanka nikon, aparaty cyfrowe nikon, cyfrówki Sony, Sony body, lustrzanka sony, aparaty cyfrowe canon, cyfrówki Canon, Canon body, lustrzanka canon, obiektywy canon, aparaty cyfrowe sony, cyfrówki Sigma, Sigma body, Sigma obiektywy, lustrzanka Samsung, body Samsung, kompakty Panasonic, cyfrówki Panasonic, torby Case Logic, pokrowce Case Logic, plecaki Case Logic, torby Lowepro, plecaki Lowepro, pokrowce Lowepro, pokrowce Delsey, obiektywy Tamron,