Filtry z serii HMC zostały skonstruowane z 12 powłok przeciwodblaskowych, którymi pokryto obie powierzchnie szkła. Posiadają zdolności minimalizowania odbić refleksów światła od powierzchni filtra, redukowania widma i plam. Posiadają wysoką transmisję światła 97%, dzięki czemu można otrzymać ostry obraz i niezmieniony balans kolorów.
Filtry serii HMC (C) posiadają oprawę o grubości 4mm, dzięki czemu można je stosować do obiektywów szerokokątnych.
Filtr ultrafioletowy absorbuje promieniowanie ultrafioletowe, prowadzące często do pogorszenia ostrości i kontrastu zdjęć wykonywanych w terenie. Jest to uniwersalny filtr zarówno w fotografii barwnej jak i czarno-białej.
Filtr UV zalecany jest również jako stała ochrona przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, piaskiem, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami.
* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.


.Osprzęt komputerowy
Aparaty
Drukarki
Filtry
Gripy
Kable
Kamery
Kamery sportowe
Karty pamięci
Lampy błyskowe
Lampy LED
Lornetki i Lunety
Obiektywy
Odtwarzacze Blu-ray
Osłony na LCD
Piloty i wężyki
Ramki Cyfrowe
Rzutniki
Sprzęt studyjny
Statywy
Tablety
Telefony GSM
Telekonwertery
Telewizory
Torby, plecaki, pokrowce
Video DSLR
Zbroje ochronne
Zestawy czyszczące
Ładowarki i akumulatory




