Canon SpeedLite 430 EX

Nowa lampa działa ze wszystkimi aparatami serii EOS, ale projektowana była z myślą o aparatach cyfrowych. Posiadacze EOSów 20D czy 350D docenią funkcję dostosowywania mocy błysku lampy do wielkości matrycy aparatu a także ulepszony balans bieli we współpracy z lampą w trybach AUTO i FLASH . Wraz z nowym pomiarem światła błyskowego E-TTL II , wykorzystującego także informację o odległości od fotografowanego obiektu w znaczący sposób poprawiono ilość prawidłowo naświetlonych klatek z błyskiem.
Jak jej droższe odpowiedniczki 430EX ma też już panel LCD. Można korygować błysk z lampy, można też skorzystać z trybu ręcznego (w zakresie 1-1/64). Posiada nasadkę rozpraszającą , która w aparatach z pełną klatką małoobrazkową pokrywa zakres obiektywu 14mm. Zwiększono szybkość ładowania lampy o ok 40 % w stosunku do 420EX.
Liczba przewodnia: 43 (105 mm, ISO 100/m)
Zakres błysku: 24 - 105 mm (14 mm z dyfuzorem)
Zasilanie: 4 baterie typu AA
Uwagi:
* możliwość pracy w systemie lamp jako slave
* ruchoma głowica 0-90° w pionie i 0-180° w poziomie
* 6 funkcji indywidualnych
* synchronizacja na drugą lamelkę
* ręczny wybór mocy od 1/64 do 1/1 (7 poziomów)
* automatyczny wybór ogniskowej w zależności od matrycy aparatu
* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.


.Osprzęt komputerowy
Aparaty
Drukarki
Filtry
Gripy
Kable
Kamery
Kamery sportowe
Karty pamięci
Lampy błyskowe
Lampy LED
Lornetki i Lunety
Obiektywy
Odtwarzacze Blu-ray
Osłony na LCD
Piloty i wężyki
Ramki Cyfrowe
Rzutniki
Sprzęt studyjny
Statywy
Tablety
Telefony GSM
Telekonwertery
Telewizory
Torby, plecaki, pokrowce
Video DSLR
Zbroje ochronne
Zestawy czyszczące
Ładowarki i akumulatory



