Sigma 50mm F2.8 EX DG Macro
Jedna z najnowszych propozycji Sigmy dla fotografów korzystających ze sprzętu cyfrowego. Klasyczny obiektyw standardowy 50mm o znakomitej jasności F2.8. Dystans minimalny wynosi zaledwie 19cm, a rzeczywiste powiększenie 1:1 oznacza nieograniczoną ilość kreatywnych zastosowań w trybie macro. Duża rozpiętość dostępnych otworów przysłony pozwoli na uzyskanie dowolnej głębi ostrości. Nowe powłoki antyodblaskowe zapobiegają powstawaniu refleksów na powierzchni soczewek lub sensora lustrzanki cyfrowej. Bardzo staranne wykończenie z najwyższej jakości materiałów pozwoli cieszyć się tym obiektywem przez długie lata.
Właściwości:
· Standardowy obiektyw 50mm ze znakomitym światłem F2.8
· Minimalny dystans 19mm, powiększenie 1:1
· Nowe powłoki antyodblaskowe z myślą o fotografii cyfrowej
· Swoboda w doborze akcesoriów
· Wykończenie EX gwarantujące najwyższą jakość produktu
Ogniskowa: 50mm
Konstrukcja: 10 elementów w 9 grupach
Przysłona maksymalna: F2.8
Przysłona minimalna: F32 - F45
Listki przysłony: 7
Kąt widzenia: 46.8°
Powiększenie maks: 1:1
Dystans minimalny: 18.8cm (4cm w trybie Macro)
Obudowa: wykonczenie EX
Wymiary (śr. x dł.): 71.5 x 64mm
Waga: 315g
Średnica filtra: 55mm
Mocowanie: Pentax
Uwagi: Przystosowany do współpracy z lustrzankami cyfrowymi
Gwarancja: 36 miesięcy (z możliwością przedłużenia o kolejne 24 miesiące)
* Rata wyliczona przez nasz kalkulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66. § 1 kodeksu cywilneg.


.Osprzęt komputerowy
Aparaty
Drukarki
Filtry
Gripy
Kable
Kamery
Kamery sportowe
Karty pamięci
Lampy błyskowe
Lampy LED
Lornetki i Lunety
Obiektywy
Odtwarzacze Blu-ray
Osłony na LCD
Piloty i wężyki
Ramki Cyfrowe
Rzutniki
Sprzęt studyjny
Statywy
Tablety
Telefony GSM
Telekonwertery
Telewizory
Torby, plecaki, pokrowce
Video DSLR
Zbroje ochronne
Zestawy czyszczące
Ładowarki i akumulatory





Dla mnie to ostry i solidny obiektyw, który zalatwia szerg potrzeb, w tym makro do 1:1, portret jak również część fotgrafii architektury i ktajobrazu z lepszą zdolnością rozdzielczą. I nie jest taki drogi.
Jestem bardzo zadowolony, że go kupiłem.